Dokážete najít 3 rozdíly za méně než 30 sekund? Vyzvěte se!

Image

Máme pro vás zábavnou školní tematickou výzvu. Dva obrázky ukazují typickou scénu dětí jdoucích do školy. Ale pozorně se dívejte!

Mezi těmito dvěma obrázky jsou tři jemné rozdíly. Myslíte si, že je všechny najdete za méně než 30 sekund? Pojďme to zjistit!

Nastavit, nastavit, spustit!

než to začne, ujistěte se, že jste v tichém, dobře osvětleném prostoru, kde se můžete skutečně soustředit. Na nalezení rozdílů budete mít pouze 30 sekund, takže se počítá každý okamžik. Jsi připravený? Nastavení? Start!

Volání

Oba snímky zachycují skupinu mladých lidí mířících do školy, houpající se batohy a burácející smích.

Ale ne všechno je tak, jak má být. Na druhém obrázku se změnily tři věci. Najdete je všechny?

Pomoc

Máte problém najít ty nepolapitelné rozdíly? Zde je tip: pozorně si prohlédněte detaily.

Rozdíly mohou být tak jemné jako změna barvy, chybějící objekt nebo další detail v jednom obrázku, který není přítomen ve druhém.

Řešení

Jste připraveni na řešení? Ujistěte se, že děláte to nejlepší, než se posunete dolů! Níže zveřejňujeme obrázek se všemi zvýrazněnými rozdíly. Jak jsi to udělal?

Gratulujeme k vyzkoušení: ať už jste je našli všechny nebo ne, doufáme, že se vám výzva líbila!

Sdílejte a zjistěte více

Líbila se vám tato hra? Sdílejte to se svými přáteli na sociálních sítích a uvidíte, kdo dokáže nejrychleji rozpoznat rozdíly! A nezapomeňte se podívat na naše další hry.

Pravidelně vydáváme nové výzvy, včetně dalších her Spot the Difference, Spot the Differences, Hidden Object Games a dalších. Vždy je co objevovat. Dobrá hra!

  • Domů
  • Hry
  • Dokážete najít 3 rozdíly za méně než 30 sekund? Vyzvěte se!