Test osobnosti – poloha v sedě vašeho partnera může odhalit nedostatky ve vztahu.

Image

Logika osobnostní test které pravidelně zveřejňujeme zdůraznit význam chování nebo výběr.

Dnes uvidíme, co párová pozice když oba partneři sedí na a Gauč. Pozice, kterou zaujmou k sobě navzájem nám o nich řekne mnoho věcí vztah a zejména na vady jejich vztahu.

Chcete udělat tento test souvisí s vaším vztahem? Podívejte se na tento obrázek a vyberte si situace která nejlépe vyhovuje vašemu vztahu. Je to hotovo? Pojďme se podívat, co to znamená!

1. Každý z 2 partnerů má svou vlastní pohovku.

Když pár relaxuje odděleně, je to často proto, že spolu byli už dlouho tempo a dobře se znají. Respektují své osobní prostorcož znamená, že mezi nimi nejsou žádné problémy.

Zkuste strávit více času jeden na jednoho kvality, aniž bychom zapomínali na důležitostfyzická intimita!

2. Jeden partner položí nohy na druhého

Tato pozice odráží potřeba dominance a kontrolu jednoho z partnerů. Existuje tedy riziko, že vztah není vyrovnaný a rovnostářský. Poté se musíte ujistit, žejiného partnera neskrývejte své nepohodlí v tomto typu vztahu. Naslouchání vzájemným potřebám je velmi důležité.

Ale tato pozice není nutně negativní dokud partner, na kterém ten druhý spočívá nohama, nepřijme. Může také odrážet formu ochrana. Položením nohou na manžela se osoba lo chrání před vnějším světem a tím mu ukazuje pozornost.

3. Pár je blízko a ano má po ruce.

To není přirozená poloha: volí ji oba partneři. To tedy znamená, že se nacházejí v a vztah důvěry ve kterém převládá l‚harmonie, štěstí a uklidnit.

Dávejte si ale pozor, aby vám neupadla vášeň. Neváhejte to udělat společné činnosti a objevovat nové koníčky.

4. Jeden z partnerů je visí na okraji pohovky.

Právě pozice druhého partnera demonstruje vada v tomto typu páru. Ale buďte si jisti, že to tak může být snadno řešitelný přes dialog.

Přečtěte si  Test osobnosti: vyberte si pírko a odhalte tajemství své společenské superschopnosti!

Pokud se, když je váš partner na kraji pohovky, instinktivně mazlíte, může to odrážet určitou formu závislosti. Ptáte se ho na to chránit tě a věnovat vám více pozornosti.

Dejte si ale pozor, abyste nežádali příliš mnoho. Diskuse vám může pomoci najít a lepší vyvážení ve vašem vztahu.

5. Un partnera zvedá nohydruhý zůstane normálně sedět.

Tento typ držení těla může odrážet a ztráta intenzity a sílu ve vztahu. Velmi často to mají ti, kteří normálně sedí silnější charakter z páru možná také obtížná postava. Proto se druhý snaží chránit tím, že se schoulí na gauči. Může také odrážet určité podání.

6. Každý partner těm dvěma rohy pohovky

Tato poloha může signalizovat a rozchod ve vztahu. Často se přijímá po sporu, který není zcela vyřešen. Pokud ano, věnujte čas diskusi.

Pokud je to obvyklý postoj, aniž by došlo k hádce, možná si pár neuvědomuje, že je vzdaluje. Je proto důležité komunikovat. Může to být jeden dočasné oddělení kvůli únavě, stresu atd. Ale může to být hlubší.

7. Pár ano mazlit se uprostřed pohovky

Taková pozice je znakem harmonie uvnitř páru. Často se také přijímá nazačátek vztahu. Ale pokud po několika letech stále tak sedíte, dobrá práce. Vy jste jeden těsně spjatý pár ve kterém každý partner ano stará se o druhého.

Podpořte naše vášnivá média sdílením tohoto článku na vašem sociální síťpomůžete naší maličkosti tým redaktorů pokračovat v této kvalitní práci.

  • Domů
  • Psychologie
  • Test osobnosti – poloha v sedě vašeho partnera může odhalit nedostatky ve vztahu.